„KazBuild 2017” czyli nasz udział na targach w Kazachstanie

W dniach 5.09.2017-8.09.2017 w dawnej stolicy Kazachstanu Ałmacie odbyły się międzynarodowe targi budowlane KazBuild 2017. Wydarzenie to jest kluczową wystawą materiałów budowlanych i wykończeniowych w Azji Środkowej. Pośród przedstawicieli azjatyckich i europejskich można było się natknąć na kilku polskich wystawców, w tym także na nasze stanowisko. W ramach misji gospodarczej prócz aktywnego udziału w targach nasi przedstawiciele byli obecni na Polsko-Kazachstańskim Forum Gospodarczym które miało miejsce w stolicy kraju Astanie. Wśród honorowych gości Forum byli obecni między innymi Prezydent RP Andrzej Duda oraz Prezydent Kazachstanu Nursułtan Nazarbajew. Godnym odnotowania jest również fakt obecności naszych przedstawicieli na trwających w tym czasie targach EXPO 2017.

„KazBuild 2017” czyli nasz udział na targach w Kazachstanie „KazBuild 2017” czyli nasz udział na targach w Kazachstanie „KazBuild 2017” czyli nasz udział na targach w Kazachstanie „KazBuild 2017” czyli nasz udział na targach w Kazachstanie „KazBuild 2017” czyli nasz udział na targach w Kazachstanie „KazBuild 2017” czyli nasz udział na targach w Kazachstanie „KazBuild 2017” czyli nasz udział na targach w Kazachstanie „KazBuild 2017” czyli nasz udział na targach w Kazachstanie „KazBuild 2017” czyli nasz udział na targach w Kazachstanie „KazBuild 2017” czyli nasz udział na targach w Kazachstanie „KazBuild 2017” czyli nasz udział na targach w Kazachstanie „KazBuild 2017” czyli nasz udział na targach w Kazachstanie „KazBuild 2017” czyli nasz udział na targach w Kazachstanie „KazBuild 2017” czyli nasz udział na targach w Kazachstanie „KazBuild 2017” czyli nasz udział na targach w Kazachstanie

"Badania na rynek" – nasz sukces

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) ogłosiła wyniki naboru do Poddziałania 3.2.1 POIR "Badania na rynek".
Z przyjemnością informujemy, że projekt wdrożenia innowacyjnych narzędzi dla rolnictwa znalazł się na liście projektów, które otrzymają dofinansowanie.

Przedsięwzięcie, które było przedmiotem naszego wniosku obejmuje realizację inwestycji o wartości przekraczającej 30 milionów zł przy czym z dofinansowania pochodzi niemal 14 000 000 zł.
Potrwa on 3 lata i pozwoli na znaczne rozszerzenie oferty spółki AGRO-WIKT. Jego efektem będzie wprowadzenie na rynek nowoczesnych i korzystnych cenowo narzędzi dla polskich rolników.Więcej informacji na stronie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości

AGRO-WIKT na Targach AGROTECH 2016 w Kielcach

W marcu 2016 roku wzięliśmy udział w XXII Międzynarodowych Targach Techniki Rolniczej AGROTECH. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych w Polsce i jednocześnie okazja do spotkania zarówno z klientami jak i partnerami handlowymi Spółki. Organizatorzy Targów uznali, że tegoroczna edycja była sukcesem zarówno pod wzlędęm wielkości wydarzenia (62,5 tys m. kw. powierzchni i 700 wystawców) jak i frekwencji - wzięło w nich udział niemal 65 000 zwiedzających.

Więcej informacji o naszych częściach zamiennych klasy premium

O naszych innowacjach w Polskiej Agencji Prasowej

Polska Agencja Prasowa opublikowała niedawno informację prasową o naszych pracach badawczych nad innowacyjnymi lemieszami dla rolnictwa. W zamieszczonym poniżej tekście znalazło się wiele trafnych stwierdzeń na temat sposobu realizacji projektu badawczego, który prowadzimy od 2011 roku. Najważniejsze z nich to efektywna współpraca pomiędzy zespołami naukowymi a spółką, oraz fakt poniesienia znacznych wydatków na badania i rozwój innowacyjnych lemieszy płużnych.
Zapraszamy do lektury!

PAP o produkowanych przez nas innowacyjnych lemieszach